O nás

Prodejem doplňkové výživy se zabýváme již od roku 2001. Za tuto dlouhou dobu jsme získali mnoho zkušeností v neustále se rozvíjejícím oboru.

Vždy jsme se drželi zásady, že zboží je nutné nakupovat pouze od prověřených dodavatelů, ideálně přímo od výrobců nebo autorizovaných distributorů značek, kterým sami věříme. Důvěra našich zákazníků je pro nás zavazující, vážíme si ji a cítíme tak k naším zákazníkům i odpovědnost za to, jaké zboží jim dodáváme.

Sortiment, který prodáváme nebereme pouze jako obchodní příležitost, ale je to pro nás také předmět osobního zájmu a záliba. Souvisí s aktivním životním stylem, sportem a zdravím.

Dlouho jsme proto hledali výrobce nebo značku, která by splňovala vysoký standard kvality, byla inovativní a měla podobnou filosofii obchodu jako my. Značku, kterou by jsme mohli uvést na český trh a přiblížit ji našim zákazníkům.

Na jaře roku 2017 jsme byli kontaktováni zástupci Italsko-české obchodní a průmyslové komory. Byla nám nabídnuta možnost schůzky se zástupci značky Volchem. Po prostudování sortimentu a dalších informací o této značce jsme se vydali do Itálie a zahájili jednání o získání obchodního zastoupení pro ČR.

Majitelům firmy jsme předložili naši vizi spolupráce a potěšilo nás, že jsme se shodli ve všech zásadních bodech. Rovněž nás potěšilo, že pro majitele značky je zcela zásadní kvalita jejich produkce a celkově odpovědný přístup.
Více o historii a filosofii značky Volchem se dozvíte zde.

V květnu 2017 nám obchodní ředitel značky oznámil, že si vybrali naši firmu jako výhradního zástupce pro distribuci produktů Volchem v ČR. Jednání byla tedy úspěšná a my jsme okamžitě začali připravovat vše potřebné pro uvedení značky Volchem na český trh.

Věříme, že s produkty značky Volchem budete maximálně spokojeni a že Vám pomohou k dosažení Vašich sportovních cílů a udržení dobré kondice.
My se budeme snažit, aby jste si produkty Volchem mohli zakoupit u dobře informovaných a odborných prodejců s odpovídající úrovní prodeje a služeb po celé ČR.

 

Aleš Rohlík
jednatel společnosti ARP Servis s.r.o.
Výhradního zástupce značky Volchem pro ČR