Informace k produktům

Proč používat produkty značky Volchem?

Pokud patříte mezi uživatele sportovní výživy a potravních doplňků, máte v dnešní době na výběr z velkého množství produktů a značek všech cenových a kvalitativních kategorií.

Volchem patří mezi značky, pro které je na prvním místě kvalita, původ použitých surovin a technologie zpracování. Nezanedbatelný je také výzkum a sledování nejmodernějších trendů.

Pro výrobu jsou používány ty nejčistší suroviny splňující náročná kritéria a zaručující maximální efektivitu výsledných produktů. Před zpracováním suroviny prochází vstupní kontrolou kvality a testy na zdravotní nezávadnost.

Výroba probíhá ve vlastní fabrice, díky čemuž je pod neustálou kontrolou celý proces výroby od naskladnění výše zmíněných surovin až po uskladnění hotových výrobků. 

Celý proces výroby je cetifikován normami ISO 22000 a HACCP.

Receptury všech produktů jsou sestavovány na základě odborných znalostí, nejnovějších poznatků vědy a farmacie a odpovídají normám uznávaných světových organizací v oblasti výživy.

Veškeré produkty jsou registrovány a schváleny Italským ministerstvem zdravotnictví v souladu s pravidly Evropské Unie a samozřejmě vyhovují legislativě České republiky.

Jaké produkty nabízíme?

Produkty značky Volchem zahrnují aminokyseliny, proteiny, sacharidy, proteinové a energetické tyčinky, energetické gely, stimulanty a energizéry, vitamínové přípravky, doplňky stravy pro redukční diety a mnohé další.

Produktová řada obsahuje výrobky splňující specifická nutriční kritéria jako jsou výrobky bez lepku, laktózy, výrobky vhodné pro vegetariány nebo vegany.

Produkty Volchem najdou uplatnění pro rekreační i profesionální sportovce, uživatelé vyznávající fitness a aktivní životní styl, pro osoby v režimu redukční diety nebo osoby, které mají vlivem životního stylu nevyváženou stravu s deficitem důležitých živin.

Ať už zvolíte kterýkoliv doplňek značky Volchem, máte jistotu, že při jeho vývoji a výrobě odborníci z týmu Volchem s.r.l. mysleli na Vaši spokojenost a byli motivováni snahou vytvořit produkt špičkové kvality.