Magazín

Certifikace ISO 22000

Dne 10. července proběhla úspěšně pravidelná kontrola certifikace ISO 22000 v sídle společnosti VOLCHEM s.r.l. v Itálii. Společnost VOLCHEM tento standard dodržuje již od roku 2010. 

EXCALIBUR RACE Vranov u Brna

Aktivní životní styl

Ve dnech 4. - 5. 8. 2018 jsme se jako partneři akce zúčastnili závodů EXCALIBUR RACE ve Vranově u Brna.

     

Všem účastníkům závodu byly poskytnuty iontové nápoje a energetické gely značky VOLCHEM.

   
 
 

Tyto a další produkty bylo možné rovněž zakoupit během celého závodu v našem stánku.

 

Nová proteinová tyčinka Promeal XL Protein 32 %

Nové produkty

Promeal XL Protein je vysoce proteinová tyčinka o hmotnosti 75 g. Vysoký obsah bílkovin (32 %), nízký obsah cukru, 13 vitaminů, vhodná pro vegetariány.

 

Akční balíček plný bílkovin za super cenu!

Nové produkty

Připravili jsme pro Vás zvýhodněný balíček obsahující Mirabol Protein 94, Mirabol Protein Snacks a praktický 300 ml šejkr za super cenu 799 Kč včetně dopravy.

Šťastné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Aktivní životní styl

Šťastné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Magnesite

Výživa

MAGNESITE: potravinový doplněk na bázi hořčíku. Hořčík má příznivý účinek na řadu fyziologických funkcí. Je velice důležitý i pro amatérské a profesionální sportovce.

Sója jako zdroj kvalitních bílkovin

Výživa

V posledních letech se výrazně změnily stravovací návyky a požadavky spotřebitelů se staly stále více specifickými. Jedním z nejrozšířenějších trendů je hledání rostlinných bílkovin jako alternativního zdroje bílkovin k tradičním živočišným bílkovinám.

Tato potřeba je zvláště převládající mezi těmi, kteří se rozhodli pro vegetariánskou nebo veganskou stravu. Ať už se jedná o individuální motivaci nebo například zdravotní důvody, mezi které může patřit například alergie na laktózu.

 

Galavečer bojovníků 2017

Značka VOLCHEM se stala oficiálním dodavatelem cen pro účastníky Galavečera bojovníků 2017, který se konal 2.12.2017 v Pardubicích.

 
 

Mikulášský běh