Svalová síla a Fitness

Dávkování Volamin BCAA a Promeal

07.03.2018 Dotaz na produkt : Volamin BCAA 300 tablet z kategorie : Aminokyseliny
Dobrý den, na základě vašeho doporučení viz web. (Promeal Workout můžete kombinovat s přípravkem VOLCHEM Volamin obsahujícím větvené BCAA aminokyseliny ve volné vazbě. Volamin dávkujte 30 min před zátěží a ihned po zátěži) bych se chtěl zeptat na ideální dávkování obou přípravků, pokud trénuji 4-5 týdně a chci spíše redukovat hmotnost... Děkuji Petr Čihák
Petr Čihák

Dobrý den,

v případě, že Vám jde o redukci hmotnosti, regeneraci a udržení kondice, doporučujeme Promeal Workout dávkovat po zátěži v menší dávce - 50 g v případě lehkého tréninku, 70 - 80 g v případě náročnější aktivity.
Ideálně do 20 minut po tréninku.

Volamin BCAA v dávce 2-3 tablety 30 min před zátěží a 2-3 tablety ihned po zátěži.

Volchem.cz

Kdy použít tento protein?

20.08.2017 Dotaz na produkt : Mirabol Protein 94 500 g z kategorie : Proteiny
Dobrý den, je tento protein vhodný po tréninku nebo až večer před spaním?
Tomáš

Dobrý den,

tento protein díky složení z více proteinových frakcí, které mají rozdílnou dobu stravitelnosti je vhodný večer. Lze ho také použít v případě redukčních diet, protože navozuje delší pocit sytosti.

Pokud hledáte protein použitelný k doplnění bílkovin po silovém tréninku, doporučujeme Volchem Whey Protein 94 nebo Volchem Whey Protein 97. Ten se vyznačuje velmi rychlou stravitelností a obsahuje pouze syrovátkové bílkoviny zpracované tak, aby byla zajištěna jejich nejlepší možná vstřebatelnost.

Team Volchem.cz

Potřebujete poradit?

721 369 234
Jsme online od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin
Přidat dotaz do poradny
*
*
*